GoPal automatiseeritud laorobot

Automatiseeri kaubaaluste transport – vähenda manuaalset tööd ja taristu kulusid ning tõsta oluliselt tööohutust!

Soovid roboti kohta rohkem teada?

  Kasutusvalmis 5 PÄEVAGA

  Vaata, millistest osadest täielikult automatiseeritud kaubaaluste transpordi süsteem koosneb:

  Robotize GoPal on täisautomaatne ja terviklik kaubaaluste transpordi lahendus, mille komplekteerimine käib vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele. Põhikomplekti kuuluvad:

  Robotize GoPal autonoomne laorobot

  360° ulatusega laserskännerid, 4 x hädaseiskamisnupud, mehaaniline 360° kaitseraud, automaatne dokkimisliides ja käsitsi laadimise pistik roboti sisseehitatud standardvarustusena

  Passiivne kaubaaluste jaam, konveieriga kaubaaluste jaam ja / või tõstukiga kaubaaluste jaam (vastavalt vajadusele)

  Laadimisjaam

  Aux liidestuskarp

  Kutsunginuppude liides

  GoControl tarkvara töö juhtimiseks

  Lisaks kuuluvad “võtmed kätte”
  lahenduse hulka:

  Seadme Paigaldus

  Esmane seadistamine

  Operaatori(te) esmane koolitus

  Võta meiega ühendust ja kirjelda oma tootmise vajadusi, et saaksime teha täpse hinnapakkumise!

  Miks Sinu tootmine vajab juba täna automatiseeritud kaubaaluste transpordilahendust?

  Tööstuse arenguga on toimunud oluline efektiivsuse kasv nii tootmise automatiseerimises kui ka laonduses. Kuid sisetransport ei ole oluliselt arenenud.

  • Suur osa sisetranspordist nõuab inimtööjõudu
  • Nii tootmisliinidele liikuv tooraine kui ka valmistoodang liinide lõpus kuhjuvad
  • Tõstukite kasutamisega kaasnevad suured turvariskid – nii taristule kui ka töölistele
  • Siselogistika optimeerimiseks ei koguta andmeid

  GoPal süsteem automatiseerib sisetranspordi täielikult ja tõstab seeläbi oluliselt efektiivsust. Automatiseeritud laoroboti suurim eelis on vaba liikumine – see optimeerib automaatselt liikumisteekondasid ja möödub iseseisvalt takistustest. 

  GoPal ei vaja turvaala, maha joonistatud jooni ega teisi liikumisjuhiseid – ohutu liikumine toimub roboti ümbrust skanneerivate 360° laserskännerite abil. 

  GoPal süsteemi saab integreerida olemasolevasse tootmislahendusse vähem kui nädalaga süsteemi ennast muutmata. Kõik vajalikud osad terviklahenduse kompekteerimiseks on saadaval – need tuleb lihtsalt vastavalt tootmise vajadustele komplekteerida ja üles seada.

  Kogu lahendus on väga kompaktne: kaubaaluste jaamad on kaubaalusest endast ainult natuke suuremad ning ruumi kokkuhoiu mõttes kannab GoPal aluseid “seljas”

  Lahendusel on CE-sertifikaat inimestega koos töötamiseks. GoPal robot võimaldab täielikult automatiseerida tooraine transpordi laost tootmisesse ning valmistoodangu transpordi tootmisest valmistoodangu lattu välistades õnnetused ja vähendades raske füüsilise töö hulka.

  Mitme robotiga süsteemis hoiab GoControl tarkvara optimaalset liiklusvoogu maksimaalse ohutuse ja tõhususe tagamiseks. GoControl võtab vastu ja korraldab süsteemis kõik tellimused ning saadab roboteid vastavalt tellimuse olulisusele.

  GoPal Aux karp lisab lahendusele veel 4 funktsiooni:

  • automaatsete uste juhtmeta avamine
  • roboti de-aktiveerimise tulekahju korral
  • kaubaaluste automaatse tuvastamise/tellimise kaubaaluste jaamadest
  • juhtmega liidese roboti tellimiseks tootmisseadmetelt ja PLC-delt.

  GoControl kogub ja väljastab kõiki süsteemi andmeid (roboti asukoht kaardil, läbitud vahemaa, teisaldatud kaubaalused jne). GoControl liidestub ka teie ERP/WMS-süsteemiga. GoControl-il on veebipõhine kasutajaliides, millele on võimalik ligi pääseda läbi enamlevinud veebibrauserite.

  GoControl kogub ja väljastab kõiki süsteemi andmeid (roboti asukoht kaardil, läbitud vahemaa, teisaldatud kaubaalused jne). GoControl liidestub ka teie ERP/WMS-süsteemiga. GoControl-il on veebipõhine kasutajaliides, millele on võimalik ligi pääseda läbi enamlevinud veebibrauserite.

  Autonoomne laorobot sobib kõigile tootmisettevõtetele, kus toorainet viiakse tootmisesse kaubaalustel või valmistoodang transporditakse lattu kaubaalustel. 

  Autonoomne laoroboti lahendus muudab töökeskkonna oluliselt turvalisemaks ning on sealjuures mõistliku tasuvusajaga

  Robotite laadimine toimub automaatselt laadimisjaamas
  GoControl kaardil on näha kõik kaubaaluste jaamad, laadimisjaamad, GoPal robotid koos staatusega, parkimiskohad ja keelutsoonid
  GoPal aitab automatiseerida ka tühjade kaubaaluste etteandmise laadimisjaamadele, näiteks TM Robot Palletiseerimisrobotile

  GoPal on sisuliselt sama efektiivne kui tõstuk koos selle juhiga. Vahe tekib sellest, et GoPal lahenduse kasutuselevõtuga kaob tõstukijuhi palgafond, kulu tõstukile ja selle hooldusele ning enam ei pea tegelema probleemidega, mis kaasnevad tõstukiga juhtunud õnnetustega. 

  Olnevalt palgatasemest ja kasutusele võetavate robotite arvust võib lahenduse tasuvusaeg olla 12-24 kuud. Mida suurem on töömaht, seda kiirem on ka tasuvusaeg.

  • Robot töötab kasvõi kolmes järjestikuses vahetuses
  • 100 % töökoormusega järjestikune tööaeg kuni 14 tundi (tegelikkuses laeb robot end igal hetkel kui tekib “paus”)
  • Üks robot katab ühes vahetuses kuni 20 km
  • Suudab end kohapeal ümber pöörata (pöörderaadius 850 mm)
  • Liikumiskiirus kuni 8,6 km/h (tavapärane keskmine kiirus 3,5 km/h)
  • Tõstevõime kuni 425 kg
  • Aku täislaadimise aeg 45 minutit (aku tööiga ca 5000 laadimist)
  • Töötemperatuuride vahemik -10 °C kuni 45 °C

  Automatiseeritud laoroboteid toodab Robotize

  Robotize on uuenduslik autonoomse laoroboti tootja, mis asub Taanis Lyngbys. Ettevõte on spetsialiseerunud isesõitvate koostöörobotite disainimisele ja tootmisele, mida kasutatakse kaubaaluste transportimiseks tehastes, ladudes jne.

  Robotize eesmärk on luua sertifitseeritud ja ohutuid koostöörobotite lahendusi, mis võimaldavad nende klientidel kasutada kõiki automatiseerimise eeliseid ka siis, kui kogu tootmine ei ole veel automatiseeritud. Seetõttu on Robotize tootmislahendustes esikohal autonoomsus ja lihtne integratsioon olemasolevate tootmisvõimalustega.

  Kuigi tegemist on võrdlemisi noore ettevõttega, on nende kirg robotiseerimise vastu koos võimega klientide kõige põletavamaid probleeme tuvastada ning uuendusmeelsusega teinud neist kiiresti juhtiva koostöörobotite tootja – alates asutamisest jõuti esimese koostööroboti müügini vähem kui aastaga!

  Tutvu ettevõttega lähemalt: www.robotize.com

  Woboton pakub TM Palletiseerimisoperaatori täislahendust

  Kuigi GoPal on modulaarne toode, mille komplekteerimine toimub juba eelnevalt valmis süsteemi osi kombineerides, vajab see asjatundlikku sisseseadmist ja järelteenindust nagu iga teine tootmisseade.

  Woboton pakub GoPal autonoomse laoroboti tootmisesse kaasamise täislahendust alates konsultatsioonist kuni hoolduseni! Meiega koostöös saad terviklahenduse roboti kasutuselevõtuks, et teha informeeritud otsus:

  Konsultatsioon – aitame aru saada, millises etapis tootmine on ja kuidas seda tänapäevaste tootmislahenduste abil efektiivsemaks muuta

  Robotiseerimise audit – teeme kindlaks, milliste robotiseerimise lahendustega on võimalik kiiresti efektiivsust ja kasumlikkust tõsta

  Roboti müük ja paigaldus – tarnime roboti koos kõigi vajalike seadmetega ning paigaldame ja programmeerime roboti vastavalt täidetavale tööprotsessile.

  Operaatorite väljaõpe – koolitame robotiga vahetult töötavad töölised lahendust ohutult ja efektiivselt kasutama.

  Hooldus – pakume ennetavat ja korralist hooldust, et seisakuaeg oleks teie määrata – ja ei tekiks paratamatult rikke tõttu.

  Atemix Tööstusautomaatika grupi liikmena on meil kasutada enam kui 18 aastat kogemust tööstusettevõtete automatiseerimises ja digitaliseerimises. Koostöös maailma juhtivate tööstusrobotite riistvara ja tarkvara pakkujatega saame luua robotiseeritud tootmislahendusi, mis aitavad tõsta nii tehaste tootlikkust kui ka kasumlikkust.

  Aeg on tootmises kõige väärtuslikum asi!

  Meie seadmed on keerulised. Kohalikul turul on nende hooldamiseks seni kompetentsi nappinud. Ei saa alati loota sellele, et seadme valmistaja tuleb kusagilt kaugelt kiiresti kohale ja teeb asjad korda. Hea, kui abi on lähedal. Ja Atemixi abi on olnud tõhus. Nende eelis on see, et mida nad ei tea, selle saavad hästi kiiresti teada – ja asjad toimivad!
  Kuldar Timmusk - Salvest AS-i tehnika- ja haldusjuht

  Kui Atemixi poisid asja kätte võtavad, siis teevad nad selle ka ära!

  Oleme koos päris suuri tegusid teinud. Lasime käiku õli rafineerimise tehase ja panime uue Scada. Ükskõik kus maailma otsas sa oled, saad nüüd igalt poolt arvuti kaudu tehasele ligi! Tootmine käib meil 24/7. Kui on mingi eriolukord, on Atemixis inimene, kes tõstab toru ja aitab asja ära lahendada.
  Ants Puusta - Scanola Baltic AS-i juhatuse liige

  Kaasaegne söödatööstus tähendab suurt täpsust.

  Toimeainete doseerimine käib kohati alates 10 grammist tonni kohta – selleks vajame keerukaid automaatika lahendusi. Atemix on koostöös välispartneritega suutnud neid lahendusi meile pakkuda ja pikaajaline hooldusleping annab kindlustunde tulevikuks.
  Villu Värv - Agrovarustus OÜ juhatuse liige

  Koostöö Atemixiga on teinud meid targemaks.

  Nüüd teame, millised lahendused just meie tehase puhul võimalikud on! Saavutatud efektiivsus ületas meie ootusi. Hea on teada, et Atemix panustab meie tulemuste heaks samasuguse kirega kui meie ise. Julgeme neid soovitada!
  Ando Jukk - UPM-Kymmene Otepää AS-i tegevjuht

  PROOVI AUTONOOMSET KAUBAALUSTE TRANSPORTI OMA TOOTMISES

  Võta meiega ühendust
   Ken Varik

   CEO

   Woboton OÜ
   Reg nr 14776069

   Privacy Policy