Tööstusrobotid tehase iga tööprotsessi jaoks

Wobotonis soovime leida just need digitaliseerimise ja robootika lahendused, mis viiksid kiiresti võimalikult suure kasumlikkuse ja tootlikkuse kasvuni!

Teame, mida tootmisettevõtte majandusnäitajatele tähendab tegevuseta seisev tehas või ka tehas, mis ei kasuta oma täit potentsiaali. Seetõttu pakume robottehnoloogia riistvara- ja tarkvaralahendusi maailma juhtivatelt tootjatelt. Meie lahendustes on esikohal lihtsus, töökindlus ja vähene hooldusvajadus.

Tööstus 4.0, targad tehased, robootika lahendused ja digitaliseerimine on mujal maailmas juba praegu tootmist tundmatuseni muutnud. Soovime, et ka Eesti tehased sellest arenguhüppest osa saaks.

Tahad tõsta oma tehase uuele kvaliteeditasemele?

Woboton avab Sulle uued, digitaliseerunud tööstuse tootmisvõimalused!

Lineaarsed robotid

Lineaarsed robotid on ühed enimlevinud tööstusrobotid ja leiavad tihti kasutust CNC-pinkide ja 3D-printerite puhul.

SCARA robotid

SCARA robotid sobivad hästi montaažitöödeks, sorteerimiseks, pakendamiseks ja ladustamiseks.

Liigendrobotid (manipulaatorid)

Enamlevinud on 4–6 liigendiga robotid. Liigendrobotid leiavad tihti kasutust montaažis, kaarkeevituses, materjalide käitlemises ja pakendamises.

Silindrilised robotid

Silindrilised robotid sobivad lihtsamateks montaažitöödeks, värvimistöödeks ja teisteks lihttöödeks piiratud alal.

Paralleelrobotid

Paralleelrobotid sobivad täpsust nõudvateks paigutustöödeks näiteks toiduainetetööstuses, meditsiinis ja elektroonikatööstuses.

Cobot-tüüpi robotid

Cobot-tüüpi robotid suudavad inimestega samas töökeskkonnas ohutult koostööd teha ja leiavad tihti kasutust ajutise tööjõuna RaaS teenuse osutamisel

Privacy Policy