Tööstus 4.0 – me loome tulevikku!

Targad tehased toodavad rohkem, kvaliteetsemalt, ressursisäästlikumalt ja kasumlikumalt

Inimene ja robot kõrvuti töötamas – see ei ole utoopiline kujutluspilt, vaid vältimatu tulevik. Meie loome tulevikku vastutustundlikult, jättes robotite kanda tööprotsessid, mis on inimmõistuse jaoks liiga lihtsad ja inimkeha jaoks liialt kurnavad või ohtlikud. See tähendab, et tuleviku tehastes, kauplustes, restoranides ja igapäevaelus saavad inimesed keskenduda lisaväärtuse loomisele.

Meie autosid komplekteerivad juba aastakümneid suures osas tööstusrobotid. Poes tasume iseteeninduskassas.

Toa põranda puhastab robottolmuimeja ja muru niidab robotniiduk. Robotid suudavad aga inimeste jaoks lihtsustada ka palju keerulisemaid protsesse ning lihttööl, kus on vaja andmetöötluse abil vastu võtta lihtsaid otsuseid või tööd optimeerida, on robotid koos teiste Tööstus 4.0 rakendustega oluliselt kiiremad, efektiivsemad ja täpsemad kui inimesed.

Inimesele annab võimaluse areneda see, kui võimalikult suur hulk tootmis- ja teenindusprotsesse on automatiseeritud ning inimene saab keskenduda uute ideede ja võimaluste leidmisele. Soovime Wobotonis ettevõtjaid aidata just sellega, et nad saaksid luua rohkem lisaväärtust, leides samal ajal paremaid, kiiremaid ja ressursisäästlikumaid lahendusi.

Woboton soovib ülemineku Tööstus 4.0 lahenduste ja tööstusrobotite kasutuselevõtuks teha lihtsaks ja sujuvaks, aidates automatiseerida protsesse ja avardades ettevõtjate nägemust sellest, mida on juba praegu võimalik robotite abil korda saata.

Tööstus 4.0 ei ole tulevik – see on reaalsus. Maailma kõige efektiivsemad ja kasumlikumad tootmisettevõtted lõikavad kasu tehastest, mille tootmistegevused ei ole mitte ainult automatiseeritud, vaid kus tööstusrobotid suudavad teha otsuseid vastavalt reaalajas kättesaadavale infole ja masinõpe on võtmetähtsusega.

Targad tehased toodavad rohkem, kvaliteetsemalt, ressursisäästlikumalt ja kasumlikumalt. Tööstus 4.0 püüdleb tehase poole, kus tootmisprotsessis on võimalikult vähe inimotsuseid.

Tänu arvutite ja serverite ühisele võimele talletada ja töödelda infot sellise koguse ja kiirusega, mis on inimeste jaoks võimatu, suudavad need kiiresti leida erinevad mustrid, mis aitavad kaasa efektiivsemalt hooldusele, tarneahelale ja ohutusele.

Viimase viie aastaga on tööstusrobotite müük kahekordistunud ja eelmisel aastal tõusis see 31 protsenti. Kui Sa praegu tööstusrobotitesse ei investeeri, siis homme võib olla juba hilja!

Tööstus 4.0 on endaga kaasa toonud:

Tehisintelligents (AI)

ehk arvutite võime täita ülesandeid ja teha otsuseid, mis varem vajasid
inimmõistuse abi.

Tööstuslik Asjade Internet (IIoT)

Süsteem inimeste sisendist, andmetest ja seadmetest, mis on seotud tootmisprotsessidega.

Suurandmed (ingl big data)

Suured kogused struktureeritud ja struktureerimata andmeid, mida saab koguda, talletada ja organiseerida, et tuvastada mustreid, trende, seoseid ja võimalusi.

M2M

Masinalt masinale on kahe eraldiseisva masina võime omavahel Interneti teel andmeid jagada.

Tark tehas

Tehas, mida luuakse ja uuendatakse Tööstus 4.0 põhimõtetele, lahendustele ja
ideedele tuginedes.

Masinõpe

Arvutite võime tehisintelligentsi abil iseseisvalt õppida ja areneda ilma sellekohaste käskluste või täiendava programmeerimiseta.

Andmetöötlus reaalajas

Arvutite võime koguda ja töödelda andmeid reaalajas ja tööd vastavalt neile optimeerida.

Küberfüüsikalised süsteemid

Tööstus 4.0 tootmiskeskkond, kus kõik tootmisprotsessid toimuvad reaalajas kogutavate ja töödeldavate andmete põhjal.

Privacy Policy