Aeg on tootmises kõige väärtuslikum asi!

Meie seadmed on keerulised. Kohalikul turul on nende hooldamiseks seni kompetentsi nappinud. Ei saa alati loota sellele, et seadme valmistaja tuleb kusagilt kaugelt kiiresti kohale ja teeb asjad korda. Hea, kui abi on lähedal. Ja Atemixi abi on olnud tõhus. Nende eelis on see, et mida nad ei tea, selle saavad hästi kiiresti teada – ja asjad toimivad!
Kuldar Timmusk - Salvest AS-i tehnika- ja haldusjuht

Kui Atemixi poisid asja kätte võtavad, siis teevad nad selle ka ära!

Oleme koos päris suuri tegusid teinud. Lasime käiku õli rafineerimise tehase ja panime uue Scada. Ükskõik kus maailma otsas sa oled, saad nüüd igalt poolt arvuti kaudu tehasele ligi! Tootmine käib meil 24/7. Kui on mingi eriolukord, on Atemixis inimene, kes tõstab toru ja aitab asja ära lahendada.
Ants Puusta - Scanola Baltic AS-i juhatuse liige

Kaasaegne söödatööstus tähendab suurt täpsust.

Toimeainete doseerimine käib kohati alates 10 grammist tonni kohta – selleks vajame keerukaid automaatika lahendusi. Atemix on koostöös välispartneritega suutnud neid lahendusi meile pakkuda ja pikaajaline hooldusleping annab kindlustunde tulevikuks.
Villu Värv - Agrovarustus OÜ juhatuse liige

Koostöö Atemixiga on teinud meid targemaks.

Nüüd teame, millised lahendused just meie tehase puhul võimalikud on! Saavutatud efektiivsus ületas meie ootusi. Hea on teada, et Atemix panustab meie tulemuste heaks samasuguse kirega kui meie ise. Julgeme neid soovitada!
Ando Jukk - UPM-Kymmene Otepää AS-i tegevjuht
Privacy Policy