Palletiseerimisjaam

Automatiseeri kauba alustele pakendamine ja eemalda oma tootmisest üks peamine pudelikael!

Soovid robotit TASUTA
proovida?

  Kasutusvalmis SAMAL PÄEVAL!

  Vaata, mida samal päeval kasutusvalmis palletiseerimisjaama komplekt sisaldab:

  Palletiseerimisjaam on plug-and-play tüüpi robotjaam, mis sisaldab endas kõiki koheseks töö alustamiseks vajalikke osasid. Baaskomplekti kuuluvad:

  Palletiseerimisjaam koos kontrolleriga

  Kaablid ja sensorid

  Tööala skänner

  Koostöörobot

  Palletiseerimisjaama hind alates: 67 800 € + km

  Liisingu kuumakse al. 999 €vaata lähemalt!

  Palletiseerimisroboti lisaseadmed vastavalt tellija soovile:

  Sisseehitatud nägemissüsteem (näiteks TMvision)

  Seadistatav paindlik pneumaatiline robothaarats

  Sõltuvalt spetsifikatsioonist ja vajadustest võib lisanduda kulu kolmele turvaskännerile, et tagada roboti maksimaalne töökiirus.

  Lisateenused vastavalt tellija soovile

  Seadme Paigaldus

  Esmane seadistamine

  Operaatori(te) esmane koolitus

  Mis kasu saab robotiseeritud Palletiseerimisest?

  Kaubaaluste täitmine ja tühjendamine on monotoonne, ühetaoline, füüsiliselt kurnav ja tüütu ülesanne. Just sellise loomusega tööd tootmises on need, mille automatiseerimisest on mõistlik alustada, et vabastada inimtööjõudu komplekssemate ülesannete täitmiseks.

  Palletiseerimise automatiseerimine võimaldab välja saadetava lõpptoodangu kogust suurendada 150-200%, sest toodang ei pea juba pakendatud kujul ladustamist ootama.

  Palletiseerimisjaam suudab tunnis pausideta kaubaalustele paigutada kuni 420 pakendit / kasti, mis ühe vahetuse käigus teeb kokku kuni 3360 kuni 10-kilost pakendit.

  • Ühtlane töötempo
  • Ühtlane kvaliteet
  • 1 masin töötab 24/7
  • Vähendab kutsehaiguste ja vigastuste ohtu
  • Vabastab inimtööjõudu teiste tööülesannete täitmiseks
  • Suurepärane koht robotiseerimisega alustamiseks

  Palletiseerimisjaam on kõik-ühes lahendus, mis on loodud spetsiaalselt kaubaaluste täitmise (Palletiseerimise) automatiseerimiseks.

  Robotjaamaga on kaasas sisseehitatud juhissüsteem, mis aitab operaatoritel kaubaaluste pakendamise eripärad kiiresti programmeerida. Jaam suudab teha kaubaaluste täitmise simulatsioone ja kokkupõrgete ennetuse simulatsioone enne kui tööga alustatakse ning lühendab pakendusjaama sisseseadmise aja tavapäraselt kuuelt kuult ühele päevale.

  Palletiseerimisoperaator on praktiline robotiseerimislahendus erinevates tööstusettevõtetes, sh laonduses, logistikas, toiduainetetööstuses ja töötlevas tööstuses. Robot saab karpe või pakendeid laduda korraga kahele kaubaalusele.

  Kuna tegemist on täisfunktsionaalse visuaalselt programmeeritava robotjaamaga, ei pea selle tööle panemiseks soetama täiendavat riistvara ega tarkvara. Kogenud integraator suudab lihtsasti mõistetava kasutajaliidese abil seada roboti töövalmis juba samal päeval.

  Palletiseerimisroboti võimekuses on:

  • Täpselt virnastada kuni 7 kasti minutis
  • Tõsta kuni 10 kg raskuseid kaste
  • Täita kaubaaluseid kuni 1900 mm kõrguseni

  Esimesele 5 huvilisele toome roboti tasuta proovida

  Palletiseerimisroboti programmeerimine käib lihtsa visuaalse tarkvara abil. Koos lisasensoritega saab robot töötada inimestega samas tööruumis.

  Kastide ladumise järjekorra programmeerimine
  Kastide kaubaalusele pakendamise simulatsioon
  Palletiseerimisroboti tööala koostöörobotina kasutades

  Kaubaaluste täitmine ja tühjaks laadimine on inimtööjõu üks kõige ebaefektiivsemaid kasutusviise. Tegemist on korduva, tülika ja pidevate sundasendite ning raskuste tõttu ka tervist kahjustava tööga, milles on reaalne ja kõrge vigastuste saamise oht. 

  Siin saab aidata koostöörobot, mis teeb sama tööd usaldusväärselt, kiiremini ja turvalisemalt.

  Palletiseerimisjaam on ideaalne töövahend tootmisettevõtetes, kus virnastatava toote kaal ei ole väga suur ning pakendid / kastid on ühtlases suurusjärgus (aga ei pea olema sama suurusega).

  Ettevõtetes, kus lõpptoodang tuleb pakendada kaubaalustele, on üks viimaseid tööprotsesse ehk kaubaaluste täitmine üks suurimaid pudelikaelu. Paletiseerimise automatiseerimine võimaldab välja saadetava lõpptoodangu kogust suurendada 150-200%, sest toodang ei pea juba pakendatud kujul ladustamist ootama.

  Palletiseerimisjaam suudab tunnis pausideta kaubaalustele paigutada kuni 420 pakendit / kasti, mis ühe vahetuse käigus teeb kokku kuni 3360 kuni 10-kilost pakendit.

  Palletiseerimisrobot suudab ühes vahetuses kaubaalustele pakendada kokku üle 33 tonni tooteid asendades sellega 2-3 töötajat.

  Koostööroboteid arendab ja toodab Techman Robot

  Techman Robot on juhtiv koostööroboteid ja nägemistehnoloogiaid arendav ettevõte, mis on pühendunud läbi robootikarakenduste ettevõtete ja nende inimeste töökeskkonna parendamisele.

  Techman Robot usub, et õiged (robotiseeritud) tehnoloogiarakendused muudavad jõudluse, tõhususe ja tootlikkuse maailma, mõjutades püsivalt ja positiivselt terveid tööstusharusid.

  Quanta grupi liikmena, mis spetsialiseerub peamiselt Apple arvutite tootmisele, on Techman Robotil väga tugev finantstugi, suurepärane arendusmeeskond ja ülemaailmne haare.

  Tutvu ettevõttega lähemalt: www.tm-robot.com

  Woboton pakub Palletiseerimisjaamade täislahendusi

  Kuigi lihtsamad palletiseerimisjaamad on juba täiskomplektsed tooted, vajavad need asjatundlikku sisseseadmist ja järelteenindust nagu iga teine tootmisseade. Keerulisemad tööstusrobotitele põhinevad lahendused on vaja ka komplekteerida ja ehitada pidades silmas tootmise spetsiifilisi vajadusi.

  Woboton pakub Palletiseerimisroboti tootmisesse kaasamise täislahendust alates konsultatsioonist kuni hoolduseni! Meiega koostöös saad terviklahenduse roboti kasutuselevõtuks, et teha informeeritud otsus:

  Konsultatsioon – aitame aru saada, millises etapis tootmine on ja kuidas seda tänapäevaste tootmislahenduste abil efektiivsemaks muuta

  Robotiseerimise audit – teeme kindlaks, milliste robotiseerimise lahendustega on võimalik kiiresti efektiivsust ja kasumlikkust tõsta

  Roboti müük ja paigaldus – tarnime roboti koos kõigi vajalike seadmetega ning paigaldame ja programmeerime roboti vastavalt täidetavale tööprotsessile.

  Operaatorite väljaõpe – koolitame robotiga vahetult töötavad töölised lahendust ohutult ja efektiivselt kasutama.

  Hooldus – pakume ennetavat ja korralist hooldust, et seisakuaeg oleks teie määrata – ja ei tekiks paratamatult rikke tõttu.

  Atemix Tööstusautomaatika grupi liikmena on meil kasutada enam kui 20 aastat kogemust tööstusettevõtete automatiseerimises ja digitaliseerimises. Koostöös maailma juhtivate tööstusrobotite riistvara ja tarkvara pakkujatega saame luua robotiseeritud tootmislahendusi, mis aitavad tõsta nii tehaste tootlikkust kui ka kasumlikkust.

  Aeg on tootmises kõige väärtuslikum asi!

  Meie seadmed on keerulised. Kohalikul turul on nende hooldamiseks seni kompetentsi nappinud. Ei saa alati loota sellele, et seadme valmistaja tuleb kusagilt kaugelt kiiresti kohale ja teeb asjad korda. Hea, kui abi on lähedal. Ja Atemixi abi on olnud tõhus. Nende eelis on see, et mida nad ei tea, selle saavad hästi kiiresti teada – ja asjad toimivad!
  Kuldar Timmusk - Salvest AS-i tehnika- ja haldusjuht

  Kui Atemixi poisid asja kätte võtavad, siis teevad nad selle ka ära!

  Oleme koos päris suuri tegusid teinud. Lasime käiku õli rafineerimise tehase ja panime uue Scada. Ükskõik kus maailma otsas sa oled, saad nüüd igalt poolt arvuti kaudu tehasele ligi! Tootmine käib meil 24/7. Kui on mingi eriolukord, on Atemixis inimene, kes tõstab toru ja aitab asja ära lahendada.
  Ants Puusta - Scanola Baltic AS-i juhatuse liige

  Kaasaegne söödatööstus tähendab suurt täpsust.

  Toimeainete doseerimine käib kohati alates 10 grammist tonni kohta – selleks vajame keerukaid automaatika lahendusi. Atemix on koostöös välispartneritega suutnud neid lahendusi meile pakkuda ja pikaajaline hooldusleping annab kindlustunde tulevikuks.
  Villu Värv - Agrovarustus OÜ juhatuse liige

  Koostöö Atemixiga on teinud meid targemaks.

  Nüüd teame, millised lahendused just meie tehase puhul võimalikud on! Saavutatud efektiivsus ületas meie ootusi. Hea on teada, et Atemix panustab meie tulemuste heaks samasuguse kirega kui meie ise. Julgeme neid soovitada!
  Ando Jukk - UPM-Kymmene Otepää AS-i tegevjuht

  PROOVI ROBOTISEERITUD PALLETISEERIMIST OMA TOOTMISES!

  Võta meiega ühendust
   Ken Varik

   CEO

   Woboton OÜ
   Reg nr 14776069

   Privacy Policy