Woboton teeb koostööd maailma juhtivate tööstusrobotite riistvara ja tarkvara tootvate ettevõtetega

Pakume robottehnoloogia riistvara- ja tarkvaralahendusi maailma juhtivatelt tootjatelt. Meie lahendustes on esikohal lihtsus, töökindlus ja vähene hooldusvajadus. Oleme oma koostööpartnerite ametlikud maaletoojad ja edasimüüjad Eestis ning pakume kõigile nende toodetele hooldust ning tootjapoolset tuge. 

FANUC TÖÖSTUSROBOTID

Wobotoni peamine koostööpartner on maailma juhtiv tööstusautomaatika ja tööstusrobotite tootjaga FANUC, mis on tööstusettevõtete automatiseerimisega tegelenud aastast 1956. Kasutades Atemix Grupi teadmisi tööstusautomaatikast ja kohalikust turust ning FANUC-i ülemaailmset kogemust saame pakkuda robotiseeritud terviklahendusi nii väiksetele, keskmistele kui ka suurettevõtetele.

ONROBOT HAARATSID (EOAT)

OnRobot on spetsialiseerunud koostöörobotite jaoks vajalike väikesemate robot-tööriistade tootmisele, luues nö plug-in ehk koheselt või vähese programmeerimisega kasutusvalmis lahendusi nii pakendamiseks, kvaliteedikontrolliks, materjalitöötluseks, masinate opereerimiseks, komplekteerimiseks kui ka viimistluseks. Woboton on Taanis paikneva ettevõtte ametlik maaletooja ja edasimüüja.

TM ROBOT KOOSTÖÖROBOTID

Techman Robot on juhtiv koostööroboteid ja robotiseeritud “nägemislahendusi” arendav ettevõte, mis on pühendunud läbi robootikarakenduste ettevõtete ja nende inimeste töökeskkonna parendamisele. TM Robotit partnerina Eestis aitab Woboton ettevõtteid plug-and-play koostöörobotite lahendustega: suurem osa TM Robot toodetest on pärast lahti pakkimist ja üles seadmist juba samal päeval kasutusvalmis.

Tunned huvi robotiseeritud lahenduste vastu?

Püüdleme tehase poole, kus mitmeid keerukaid protsesse on võimalik lahendada ühe lihtsa liigutusega.

EESTI

Tartu

Kassisilma 4, 61708, Tartumaa, Estonia

LÄTI

Riia

Dzirnavu iela 57a, Riga, LV-1010, Latvia

SAKSAMAA

Düsseldorf

Speditionstraße 21, 40221 Düsseldorf, Germany

Võta meiega ühendust
    Ken Varik

    CEO

    Woboton OÜ
    Reg nr 14776069

    Privacy Policy